تماس با موسسه


  آدرس :  آبادان – منطقه آزاد اروند - مینوشهر - میدان امام حسین(ع) - خیابان دانشگاه

تلفن تماس :  
32 الی 3588427 - 0615

فکس : 3588431 - 0615

تلفن همراه : 09339484405 ( دفتر ریاست) - 09339484505 ( اداره آموزش)


پست الکترونیک : Info@MehrArvand.AC.IR


وب سایت : WWW.
MehrArvand.AC.IR

راههای مسافرت به منطقه :
از آنجاییکه  منطقه آزاد اروند شامل بخشهایی از شهر هایی از خرمشهر و آبادان و جزیره زیبای مینو می باشد برای ورود به این منطقه باید به آبادان مسافرت کنید ، انتخاب روش مسافرت و سیستم حمل نقل به نظر شما بستگی دارد . راههای مسافرت را ذیلا می توانید مشاهده کنید .

1-  از طریق هواپیما : با توجه به اینکه فرودگاه بین المللی آبادان در این منطقه قراردارد دانشجویان عزیز می توانند با هواپیما از تهران به این شهر عزیمت نمایند . شرکتهای مختلف هواپیمایی همه روزه به آبادان پرواز دارند . فاصله فرودگاه تا موسسه آموزش عالی مهر اروند 10 دقیقه می باشد . همچنین امکان استفاده از پروازهای شهرهای همجوار مانند ماهشهر و اهواز نیز وجود دارد. از این شهرها تا آبادان حداکثر یک ساعت با اتوموبیل و اتوبوس فاصله می باشد .

2- از طریق قطار : با استفاده از خط ریلی تهران جنوب امکان عزیمت به آبادان نیز وجود دارد . دانشجویان می توانند به اهواز یا خرمشهر عزیمت نموده و از آن طریق به آبادان و موسسه مراجعه نمایند. فاصله خرمشهر تا آبادان 15 دقیقه می باشد .

3- از طریق شرکتهای مسافربری و اتوبوس : از اکثر شهرهای ایران اتوبوس برای آبادان و اهواز وجود دارد . دانشجویان عزیز می توانند از این طریق نیز وارد شهر آبادان شوند .

هتل های منطقه :
با توجه به اینکه دانشجویان عزیز ممکن است به همراه اولیاء خود به منطقه مسافرت کنند می توانند در هتل های همجوار موسسه اقامت نمایند. هتلهای چهار ستاره کاروانسرا و پارسیان از وضعیت مطلوبی برخوردار هستند. ضمنا پرسنل موسسه آماده همکاری در خصوص رزرو هتل و مکان اقامت یا ارائه مشاوره و تلفن تماس هتل ها به شما عزیزان می باشند . درصورت نیاز با دفتر سازمان مرکزی تماس حاصل فرمایید .