موقعیت مجتمع مهراروند

موسسه آموزش عالی مهراروند در منطقه آزاد تجاری صنعتی اروند ( آبادان - خرمشهر) واقع شده است . منطقه آزاد اروند شامل بخشهایی از شهر های خرمشهر و آبادان شامل جزیره زیبای مینو تا حد فاصل رودخانه اروند ، ناحیه صنعتی ، پالایشگاه و پتروشیمی آبادان ، بنادر و گمرکات آبادان و خرمشهر ، پالایشگاه و صنایع فولاد در حال تاسییس خرمشهر و ناحیه مشهد شلمچه می باشد .

سازمان مرکزی مهراروند در شهر آبادان در منطقه بریم  و جنب سازمان منطقه آزاد اروند و در نزدیکی هتلهای کاروانسرا و پارسیان می باشد .

فضای آموزشی موسسه در یک ساختمان 2 طبقه با 2500 متر زیربنا و مجهز به کلیه سیستم های تهویه مطبوع ، تجهیزات مدرن و به روز آموزشی می باشد و از سازمان مرکزی با اتوبوس های مجهز سازمان منطقه آزاد اروند 10 دقیقه فاصله زمانی دارد .
فضای آموزشی موسسه به همراه دانشگاه علوم پزشکی ، مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز تحصیلات تکمیلی
دانشگاه پیام نور همگی در بخشی از منطقه زیبای جزیره مینو و جنب فرودگاه بین المللی آبادان قرار دارند .
دانشجویان عزیز جهت دسترسی به فضای آموزشی و سازمان مرکزی به راحتی به سیستم حمل و نقل عمومی شامل اتوبوس های جدید کولر دار منطقه آزاد و تاکسی های مجهز به کولر دسترسی دارند .

محدوده پيشنهادي منطقه آزاد اروند متشكل از سه ناحیه و با مساحتي بالغ بر 170كيلومترمربع در جنوب‌غرب استان خوزستان و جوار رودخانه مرزي اروند واقع شده است. منتهي‌اليه مرزهاي غربي و شرقي منطقه را مرز بين‌المللي ايران _ عراق در محل گمرك مرزي و پالايشگاه آبادان تشكيل مي‌دهند. رودخانه اروند كه با امتداد عمومي شمال غربي به جنوب شرقي و انحنا و پيچ‌هاي متعدد در طول مسير و دربر گرفتن جزيره مينو به خليج فارس ختم مي‌شود، منتهي اليه جنوبي و غربي بخش عمده منطقه آزاد اروند را تشكيل مي‌دهد.

 

جهت کسب اطلاعات تکمیلی اینجا کلیک کنید .